אודות

אם הייתם אומרים לי לפני מספר שנים שאצא לדרך עצמאית בתחום הכלבנות, סביר להניח שפשוט הייתי צוחקת ומתקשה להאמין…למה? כי לא חשבתי שיהיה לי את האומץ לעזוב תחום שונה לחלוטין ולבנות את עצמי מחדש בתחום הכלבים, שעד לאחרונה היה בגדר חלום.

כשסיימתי את לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול, חשבתי רק על הרצון שלי להתברג בעולם העסקי והכלכלי וכמה שיותר מהר, ובהיותי תלמידה מצטיינת מצאתי עבודה כבנקאית לעסקים במחלקת המסחרית בבנק לאומי. הגדלתי לעשות ואף סיימתי תואר שני במנהל עסקים על מנת ליצור התמחות חזקה בתחום. אני על הדרך להצלחה במסלול הנכון, זה הקול המהדהד במוחי, קול שהלך והתחזק ככל שתחושת הניכור למקצוע הלכה וגברה. חיפשתי את שאהבה נפשי במקצוע בו אעבוד עוד שנים ארוכות, חיפשתי את הברק בעיניים, לקום כל בוקר ולהרגיש שאני עושה את מה שאני אוהבת… וזה לא קרה.

בצעד אמיץ, אפשר לומר, החלטתי לעשות מעשה – "הסבה מקצועית" – לפתוח בקריירה חדשה.
לעבור מעבודה עם ניירת, למקצוע מלא בתקשורת אנושית (וכלבית), נתינה, הכלה והקשבה לצד השני עם הרבה חום ואהבה – לתחום של הכלבנות והטיפול הרגשי באמצעות כלבים.

המהלך הזה היה נראה לי בזמנו הדבר הכי מפחיד שאפשר לעשות- מי אמר שיהיה לי טוב? מי אמר שאני אצליח?
במהלך הלימודים בקורס אילוף כלבים ב"מרכז אופק" למדנו הרבה על תקשורת כלבית ועל האופן שבו כלבים מתנהלים בחיי היום יום – הכלבים חיים את הרגע ונהנים ממנו במלוא העוצמה, הם יודעים לשים גבולות אחד לשני ומביעים את עצמם באופן אמיתי ואותנטי- בלי מסכות.
המשכתי ולמדתי "כלבנות טיפולית" – פעילות עם כלב המשלבת עבודה רגשית, מוטורית, התנהגותית כגון: הגברת תחושת הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות ועוד.

במהלך הלימודים הכשרתי את באדי- הכלב הטיפולי שלי. אנחנו עובדים ביחד במסגרות שונות: חוגי אילוף כלבים, בתי ספר, מרכזים קהילתיים, טיפולים פרטנים וקבוצתיים- ואני מלאת אהבה לתחום ולעולם המופלא הזה של הכלבים.

כל יום אני קמה ליום של סיפוק, אתגר והמון כשכושים בזנב ומכאן אני רואה את עצמי עם רצון להתפתח ולהעמיק בתחום כמה שיותר – כי באמת שבתחום הזה אני מרגישה את הברק בעיניים!!

אשמח להיות הקרן אור בחיים שלכם עם הכלב שלכם.

מאמרים