מאלף כלבים מומלץ

עידו ברנע

מאלף בכיר "מרכז אופק"

"שרון מאוד איכפתית, רצינית ומשקיענית. בעבודה שלה רואים בברור את המסירות ואת האהבה האמיתית שלה לכלבים."

דרור בראל

מייסד "חוות הכלבים של דרור"

"שרון מפגינה אינטיליגנציה כלבנית מאוד גבוהה. היכולת שלה לקרוא את הכלבים, להבין אותם ולתקשר איתם מרשימה ביותר. ממליץ על שרון בחום!"

גיא עמידור

מייסד "הלהקה" – מעון יום הגדול בת"א

בתחום הכלבנות זה או שיש לך את זה או שאין. היכולת להבין את הכלב ולהרגיש אותו ע"מ לאבחן ולהכווין את הבעלים לגישה נכונה, לעבודה המתאימה ולתקשורת מקרבת אל מול הכלב ואני יוכל לומר בפה מלא כאחד שעובד עם שרון ורואה את זה בזמן אמת יש לה את זה בגדול!

תום

תום שאימץ את ג'קו

אימצתי את ג׳אקו אחרי תקופה ארוכה שבה רציתי לאמץ כלב אבל כל פעם דחיתי את זה בגלל סיבה אחרת (יותר מדי עבודה, פחות מדי כסף וכ״ו) כשהחלטתי שזה הזמן, לא באמת היה לי אכפת את מי אני אאמץ. את ג׳אקו מצאתי דרך תיוג של שרון המאלפת שלו בפייסבוק. דיברנו בטלפון יום לפני והיא סיפרה לי עליו הכל, וגם הבטיחה ״כל מה שתצטרך, רק תדבר איתי״ וכמובן, שהצטרכתי. שלא תבינו לא נכון ג׳אקו הגיע מאולף בצורה יוצאת מהרגיל. אלו פשוט היו קשיי הסתגלות רגילים. שרון הייתה שם בשביל כל בעיה תמיד עם הטיפ הנכון והשיטה הנכונה.

שירה ופומה

משוררת, תושבת פלורנטין והבעלים של פומה הכלבה האמיצה

"שרון מתייחסת באופן אישי לכל שאלה, אין שאלה מוזרה או טיפשית מדי, היא נותנת את התחושה שהיא בשליחות לאלף רק את הכלב שלך. היא הקול של הכלבים שקולם אינו נשמע"

עומר בוקי ובלונדי

הבנדיטים מנתניה, הכלבים החברותיים

"בשביל שרון אין דבר כזה כלב חסר תקנה. היא דאגה שאנחנו נעבוד עם הכלב כל יום, התקשרה והתעניינה, ביקשה שנשלח סירטונים של השיעורי בית שהיא נתנה לנו ולא הסכימה להתגמש"

משפחת בוקובסקי

תושבי אריאל, פוטוגניים עם תינוק קטן במשפחה

"שרון היא אחת המאלפות כלבים הנלהבות ביותר שהכרנו. הרגיש שהיא ממש מקדישה את חייה לעבוד עם הכלב והמשפחה, במטרה לחדש ולבנות את הקשר בין הכלב לבני הבית."

טעולןטן

להמלצות נוספות

מאמרים

ספורט עם הכלב

לעשות פעילות ספורט עם הכלב יכול להיות חוויה מדהימה. הכלב מבלה אתכם זמן במשותף, מוציא אנרגיה ושניכם זוכים בזמן איכות יחד. ספורט לכלבים זה דבר

קרא עוד »