052-6892934

מאלף כלבים טלפון מאלף כלבים וואצאפ

בניית יסודות חזקים בחינוך הכלב

כשקבלן מחליט לבנות בניין, תהליך הבנייה עצמו הינו מורכב ובנוי ממספר רב של שלבים. התהליך דורש עבודה ושיתוף פעולה מבעלי מקצוע רבים. אם הבניין צפוי להיות גבוה, נדרש להתעכב באופן מעמיק אף יותר על היסודות שלו. כשהיסודות חזקים ויציבים, הבניין יכול לעמוד שנים ללא כל חשש.

כשאנחנו מביאים לבית שלנו כלב, בין אם הוא בגיל גורות ובין אם הוא בוגר, ישנה חשיבות גבוהה לבניית יסודות חזקים בקשר בינינו. היסודות מתבטאים ביצירת תקשורת נכונה ובריאה המתבססת על אמון וביטחון.

אך הכלב לא סומך עלינו ישר, ואינו מוכן להתייצב כל פעם כשאני קורא לו ולא מבצע ישר את הפקודות שאני דורש ממנו- נדרשת עבודה שלנו (הבעלים) בשילוב עם הכלב.

חובת ההוכחה היא עלינו!

התפקיד שלנו בקשר הוא להוכיח לכלב שלנו שיש לו על מי לסמוך ושהוא יכול להרגיש בטוח איתנו. ברגע שההבנה הזאת מתחדדת אצל הכלב – היסודות של הקשר שלנו מתחזקים ואפשר להתחיל לבנות את הבניין לגובה ולהעמיק את הקשר ואת רמת המחויבות של הכלב אלינו.

כמובן שישנה אופציה ליצור שליטה על הכלב בצורה של הפחדה. הכלב מפחד לטעות לידינו ולכן יעשה כל מה שנגיד לו, אחרת ייענש.

חשוב להבין שהקשר חזק יותר כשהוא מבוסס על אמון ולא על פחד.

יחד עם זאת, חשוב להציב גבולות כבר מהרגע הראשון וליצור תחושה שאני המנהיג של הבית ושהמילה האחרונה ניתנת על ידי בלבד. הכלב מבין את מיקומו בשרשרת ההיררכית של הבית ונותן כבוד למנהיג.

מאלף כלבים במרכז, לא קל למצוא. כדאי לחפש המלצות למאלף כלבים בתל אביב ולבדוק אם סוג האילוף מתאים לכלב לא כל מאלף כלבים מומלץ, בתל אביב או בכלל במרכז ידע את שיטת האילוף המתאימה לכלב שלכם. לכן חשוב לבחור מאלף כלבים שהכי יתאים לכלב וידע לעבוד נכון באילוף הכלב