גאדג'טים מגניבים לכלבים ובעלי חיים

בעל החיים שלך הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלך. בין אם יש לך כלב, חתול או אפילו אוגר, הדאגה לו היא בוודאי חלק מחייך. ישנן דרכים רבות להראות אכפתיות לבעל החיים, בהן מתן תשומת לב דרך חיבוק, ליטוף, משחק וגם דרך מתקנים מגניבים.

צעצועי חטיפים לכלבים – PupPod

ישנם מגוון צעצועים אשר התפקיד שלהם הוא לאתגר את החשיבה של הכלב שלך. הכלב שלך יכול להיות אנרגטי ויכול להיות דווקא להפך, שיש לדאוג לו שיזוז קצת. דרך אחת לעניין אותו היא להציע לו חטיף, אך בתוך משחק כשעליו יהיה להבין כיצד להוציא את החטיף ולפעול כדי לעשות זאת.

ואם חיפשת צעצועים כאלו במסגרת מבצעים הום סנטר יוצאת מפעם לפעם במבצע על אביזרים המיועדים לבעלי חיים – שווה לבדוק.

תפוס אותי – iFetch

אם הכלב שלך מאוהב במשחקי כדור ומוכן לזריקה בכל רגע נתון, זהו הגאדג'ט המושלם עבורו ועבורך. המשחק יזרוק במקומך את הכדור למרחק ויאפשר לכלבך לרוץ רחוק בלי כל מאמץ מצדך. יהיה עלייך להכניס את הכדור בכל פעם או ללמד את הכלב לעשות זאת במקומך.

מתקן אתגר לחתול – Cat-It

ישנם מתקנים רבים אשר נועדו לאתגר את החתולים ועלייך לבחור באחד שיוכל להעסיק את החתול שלך זמן רב בלי לשעמם אותו. לשם כך נועד משחק גירוי החושים של "קאט יט" והוא מכיל משטח גירוד, תעלה בה נמצא כדור שהחתול יכול להזיז מצד לצד ואזור גירוד. זהו מתקן מפנק במיוחד והחתול שלך ייהנה ממנו לאורך שעות.

מתקן שעשועים מתכוונן לחתול – Blocks

תקני שעשועים לחתולים הם אחד מהצעצועים הנפוצים ביותר, אבל המתקן הזה הוא גאדג'ט של ממש. זוהי ערכה של קופסת קרטון שאפשר לבנות באמצעותה שלל מתקנים ולשנות בכל פעם את הצורה.

מתקן מים לכלב ולחתול – Pura

במסגרת דילים שווים או מבצעים בהום סנטר תוכלו למצוא גם  מתקן המים מיועד הן לחתולים והן לכלבים והוא מעין מזרקה קבועה של מים. כל שעלייך לעשות הוא למלא את המים כשהם מתחילים להתרוקן ומאותו הרגע מופעלת מזרקה קטנה אשר גם גורמת לעניין אצל בעל החיים, גם מנקה את המים (תודות לפילטר פנימי) וגם מרחיקה חיידקים שיכולים להצטבר בקערה רגילה.

 

מאמרים נוספים