052-6892934

מאלף כלבים טלפון מאלף כלבים וואצאפ

אודות

"אם הייתם אומרים לי לפני 5 שנים שאמצא בתחום הכלבנות, סביר להניח שפשוט הייתי צוחקת ומתקשה להאמין שזה יכול לקרות…

למה? כי הגעתי מתחום שונה לחלוטין. כשסיימתי את לימודי תואר ראשון בכלכלה כל מה שחשבתי עליו היה להתברג בעולם העסקי והכלכלי וכמה שיותר מהר, ובהיותי תלמידה מצטיינת מצאתי עבודה כבנקאית לעסקים במחלקת המסחרית בבנק לאומי. הגדלתי לעשות ואף סיימתי תואר שני במנהל עסקים ליצור התמחות חזקה בתחום.

אני על הדרך להצלחה במסלול הנכון, זה הקול שהדהד במוחי, קול שהלך והתחזק ככל שתחושת הניכור למקצוע הלכה וגברה. חיפשתי את שאהבה נפשי במקצוע בו אעבוד עוד שנים ארוכות, חיפשתי את הברק בעיניים, לקום כל בוקר ולהרגיש שאני עושה את מה שאני אוהבת… וזה לא קרה.

בצעד אמיץ, אפשר לומר, החלטתי לעשות מעשה – "הסבה מקצועית" ולפתוח בקריירה חדשה. לעבור מהמקצוע שנותן לי תחושה של ניכור ועבודה עם ניירת, למקצוע מלא בנתינה, הכלה והקשבה לצד השני עם הרבה חום ואהבה – תחום של אילוף כלבים וטיפול. במבט לאחור, המהלך הזה היה נראה לי הדבר הכי מפחיד שאפשר לעשות, שבין רגע שומט מתחתיי את כל מה שאני מכירה ויודעת – ומי אמר שיהיה לי טוב ושאני אצליח במה שאני עושה? הבנתי עם עצמי שכשאני עושה את מה שאני אוהבת – אין מאושרת ממני!!

אז סיימתי קורס אילוף כלבים ב"מרכז אופק" והתחלתי את לימודי הכלבנות הטיפולית עם הכלב המדהים שלי, ואני מלאת אהבה לתחום ולעולם המופלא הזה של הכלבים.

עבדתי תקופה כדוגווקרית ב "להקה – מעון הכלבים של גיא עמידור" בתחילת דרכי וכיום אני מאלפת כלבים, מעבירה חוגי אילוף לילדים ומורה לוטרינריה בבתי ספר. כל יום אני קמה ליום של סיפוק, אתגר והמון כשכושים בזנב ומכאן אני רואה את עצמי עם רצון להתפתח ולהעמיק בתחום כמה שיותר – כי באמת שבתחום הזה אני מרגישה את הברק בעיניים!! אשמח להיות הקרן אור בחיים שלכם עם הכלב שלכם"

מאלף כלבים במרכז, לא קל למצוא. כדאי לחפש המלצות למאלף כלבים בתל אביב ולבדוק אם סוג האילוף מתאים לכלב לא כל מאלף כלבים מומלץ, בתל אביב או בכלל במרכז ידע את שיטת האילוף המתאימה לכלב שלכם. לכן חשוב לבחור מאלף כלבים שהכי יתאים לכלב וידע לעבוד נכון באילוף הכלב